تماس با ما

رستوران لیالی لبنان مشهد یا مطعم لیالی لبنان معروف به پیتزا بعلبکی در سال ۱۳۹۴ در چهارراه شهدا مشهد افتتاح شد و با سرو انواع غذاهای عربی پذیرای زائرین و مجاورین امام رضا (ع) بوده و با کیفیت و طعم لذیذ غذاهای لبنانی با سر آشپز های لبنانی رضایت مشتریان را در پی داشته است.

تفاوت مهمی که رستوران لیالی لبنان با دیگر رستوران ها دارد این است که به هیچ عنوان از سوسیس و کالباس و سویا در غذاها استفاده نکرده و به همین دلیل جز سالم ترین غذاها و رستوران ها از این نظر است.

همچنین در سال ۱۳۹۶ شعبه جدید رستوران لیالی لبنان ( پیتزا بعلبکی ) در حاشیه بلوار وکیل آباد مشهد نبش بلوار جلال آل احمد و نرسیده به زیر گذر کوثر افتتاح شد .
لازم به ذکر است که پیتزا بعلبکی رستوران لیالی لبنان مشهد پرطرفدارترین غذای سفارش داده شده در این رستوران می باشد .  معمولا ساعت ۲۰ الی ۲۳ شلوغ ترین ساعات رستوران لیالی لبنان است که مراجعه کنندگان معمولا باید در صف و نوبت منتظر بایستند .
کارکنان و آشپزان رستوران لیالی لبنان مشهد در هر دو شعبه اکثرا غیر ایرانی هستند که مهارت و کیفیت خاصی در پخت و آماده کردن غذا ها صرف می کنند .
از نکات جالب در رستوران لیالی لبنان این است مشتریان معمولا تا حاضر شدن غذایی سفارش دادند به تماشای نحوه پخت غذاها می پردازند و صفر تا صد پخت غذاها را مشاهده می کنند.

این محل دارای حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده نمی باشد.

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field
location_on
شعبه یک: چهارراه شهدا، نبش بهجت 3
location_on
شعبه دو: بلوار وکیل آباد، بعد از خروجی جلال آل احمد3
phone
051-36015000
access_time
شروع سرویس دهی از 10:00 تا 23:30
فهرست